Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Doprava a platba

Doprava

Zboží je zasíláno prostřednictvím smluvního přepravce prodávajícího. Kupující si musí vybrat jednu variantu z nabídky během procesu nákupu zboží. 

 

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodávajícího dodáno v co nejkratší době od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

 

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodávající skrze smluvního přepravce, a to na území České republiky a Slovenska. Volbu přepravce včetně ceny si volí kupující z nabídky během nákupního procesu.

 

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zboží je možné uhradit dobírkou a některou z online platebních metod. Číslo účtu na které budou peněžní prostředky připsány je 107-3596950237/0100 pro platby v CZK a 107-3597130257/0100 pro platby v EUR. Způsob úhrady si volí kupující z nabídky během nákupního procesu.Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.