Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.
-17 %
Krájecí  deska Invi

Krájecí deska Invi

Potěšte sebe i své blízké tak, že naservírujete jídlo opravdu nevšedním způsobem.Skladem

722 Kč 599 Kč Ušetříte 123 Kč
  • Kvalitní dubové dřevo
  • Originální vzhled
  • Hliníkové madlo
Chtěli jsme všední kousek kuchyňského vybavení povznést na jinou úroveň. Vzali jsme tradiční materiály, kvalitní dubové dřevo a hliníková madla, a navrhli jsme pro vás krájecí desky, které plnohodnotně dostojí svému účelu, a navíc vypadají skvostně. Přesvědčte se sami.

Unikátní tvar

Výjimečnost servírování

Spojením kvalitního dubového dřeva a hliníkového madla v originálních tvarech došlo k vytvoření krájecí desky, která bude výjimečným doplňkem jak v moderní, tak i tradiční kuchyni. Nakrájíte a okamžitě servírujete na stůl mezi své blízké, přičemž si můžete být jisti, že tato deska bude ozdobou jídelního stolu

Pečlivý výběr materiálů

Značka PORKERT si od počátku svého vzniku zakládá na pečlivém zpracování a výběru špičkových materiálů. Ani v případě krájecích desek tomu není jinak. Dubové dřevo velmi dobře snáší vlhkost a díky své odolnosti je mimo jiné používané na stavební konstrukce, vodní stavby či sudy na víno. Z těchto důvodů bylo dubové dřevo jasnou volbou. Hliník použitý na madla vyniká skvělým poměrem pevnosti a hmotnosti, díky čemuž můžeme zaručit dlouhou trvanlivost a zároveň skvělou ergonomii.  

Parametry

Dubové dřevo
Napuštěno zdravotně nezávadným olejem
Madlo z hliníku - barva RAL 7016
Nerezové vruty
Rozměr: 39 x 24 x 1,5 cm
________________________________
Pro zachování dlouhé životnosti :
- nevystavujte desku přímému zdroji tepla (radiátor, infrazářič, apod.)
- nikdy nevkládejte desku do myčky
- nevystavujte desku nadměrnému vlhku a po umytí ji osušte
- po ukončení používání desku bez dlouhého odkladu omyjte a osušte

Pokud budete chtít desku "oživit", aby vypadala opět jako nová, tak na ni pomocí hadříku či houbičky naneste ze všech stran vrstvu zdravotně nezávadného oleje a nechte jej vsáknout. V případě nedostupnosti minerálního oleje lze použít i olej rostlinný.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.