Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Krájecí deska Mitis

Servírujte drobné občerstvení s láskou na desce neotřelého vzhledu.Skladem

719 Kč
  • Kvalitní dubové dřevo
  • Originální vzhled
  • Hliníkové madlo
Chtěli jsme všední kousek kuchyňského vybavení povznést na jinou úroveň. Vzali jsme tradiční materiály, kvalitní dubové dřevo a hliníková madla, a navrhli jsme pro vás krájecí desky, které plnohodnotně dostojí svému účelu, a navíc vypadají skvostně. Přesvědčte se sami.

Nápadité servírování

Pomůžeme vám vytvořit unikátní kuchyni

Dubové dřevo vysoké kvality a hliníkové madlo proměňuje spojení tradičních materiálů do moderního pojetí, které ocení milovníci čistého designu i nápaditých kuchyňských doplňků. Vezměte si na pomoc některý z našich kuchyňských nožů a příprava jídla pro vás bude čirou radostí.

Pečlivý výběr materiálů

Značka PORKERT si od počátku svého vzniku zakládá na pečlivém zpracování a výběru špičkových materiálů. Ani v případě krájecích desek tomu není jinak. Dubové dřevo velmi dobře snáší vlhkost a díky své odolnosti je mimo jiné používané na stavební konstrukce, vodní stavby či sudy na víno. Z těchto důvodů bylo dubové dřevo jasnou volbou. Hliník použitý na madla vyniká skvělým poměrem pevnosti a hmotnosti, díky čemuž můžeme zaručit dlouhou trvanlivost a zároveň skvělou ergonomii.  

Parametry

Dubové dřevo
Napuštěno zdravotně nezávadným olejem
Madlo z hliníku - barva RAL 7016
Nerezové vruty
Rozměr: Ø27 x 1,5 cm
________________________________
Pro zachování dlouhé životnosti :
- nevystavujte desku přímému zdroji tepla (radiátor, infrazářič, apod.)
- nikdy nevkládejte desku do myčky
- nevystavujte desku nadměrnému vlhku a po umytí ji osušte
- po ukončení používání desku bez dlouhého odkladu omyjte a osušte

Pokud budete chtít desku "oživit", aby vypadala opět jako nová, tak na ni pomocí hadříku či houbičky naneste ze všech stran vrstvu zdravotně nezávadného oleje a nechte jej vsáknout. V případě nedostupnosti minerálního oleje lze použít i olej rostlinný.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.