Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Masomlýnek Porkert č. 32

Není nad kvalitní, ručně namleté maso! Melte ho na masomlýnku, se kterým jde mletí snadno od ruky. Vybavte svou kuchyň největším mlýnkem pro profi kuchyně Porkert č. 32. 

Tento produkt lze z důvodu hmotnosti nad 10 kg poslat pouze přepravní službou PPL! V případě objednávky přes Zásilkovnu Vám bude tento mlýnek odeslán přepravní společností PPL na Vámi uvedenou adresu. Děkujeme za pochopení.Nedostupné

4 095 Kč
  • 5 let záruka
  • Precizní zpracování
  • Certifikát zdravotní nezávadnosti
Našli jste ho! Legendární spolehlivý litinový mlýnek Porkert, který vyrábíme přes 100 let. Jen u nás dokážeme vyrobit nezničitelný mlýnek, který vám zůstane navždy, jeho jednotlivé díly do sebe perfektně zapadají a vy při každém otočení kličkou cítíte, že všechno funguje, jak má.

Kvalita prověřená generacemi

Poctivé materiály jsou základ

Kvalitní litina je náš tradiční materiál. Mlýnky z ní odléváme už 100 let a sami víte, jak dlouho vydrží –stejné jste určitě viděli v kuchyních svých babiček.

Povrch mlýnku tvoří silná vrstva potravinářského cínu, díky které mlýnek nerezaví a je zdravotně nezávadný. Na to máme certifikát od Státního zdravotního ústavu.

Pečlivé opracování, aby do sebe vše zapadlo

Dobře vyrobený mlýnek při mletí na prázdno „ševelí“, a tak dává najevo, že do sebe všechno přesně zapadá. Přesně takový zvuk můžete čekat od našich mlýnků.

Pečlivě obrábíme a kontrolujeme každou část, aby do sebe díly snadno zapadly. Díky tomu máte mlýnek sestavený za pár sekund, snadno se udržuje a perfektně mele.

Parametry

Průměr otvorů řezné desky: 4,5 mm
Průměr řezné desky: 100 mm
Výkon: přibližně 1,7 kg za 1 minutu
Materiál mlýnku: litina
Povrch: potravinářský cín
Materiál rukojeti: dřevo

Tvořítka na cukroví a nabíjecí souprava nejsou součástí balení.

K čemu se hodí

Mletí masa i prorostlého
Mletí ovoce zeleniny, pečiva
Výroba cukroví s nástavcem
Výroba klobás a jitrnic s nástavcem
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.