Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Masomlýnek Porkert č. 5

Hledáte masomlýnek, který mele lehce a plynule? Vyberte si poctivý masomlýnek Porkert, který vám vydrží dlouhá léta. Například náš nejmenší masomlýnek č. 5


Skladem

1 686 Kč
  • 5 let záruka
  • Precizní zpracování
  • Certifikát zdravotní nezávadnosti
Našli jste ho! Legendární spolehlivý litinový mlýnek Porkert, který vyrábíme přes 100 let. Jen u nás dokážeme vyrobit nezničitelný mlýnek, který vám zůstane navždy, jeho jednotlivé díly do sebe perfektně zapadají a vy při každém otočení kličkou cítíte, že všechno funguje, jak má.

Kvalita prověřená generacemi

Poctivé materiály jsou základ

Kvalitní litina je náš tradiční materiál. Mlýnky z ní odléváme už 100 let a sami víte, jak dlouho vydrží –stejné jste určitě viděli v kuchyních svých babiček.

Povrch mlýnku tvoří silná vrstva potravinářského cínu, díky které mlýnek nerezaví a je zdravotně nezávadný. Na to máme certifikát od Státního zdravotního ústavu.

Pečlivé opracování, aby do sebe vše zapadlo

Dobře vyrobený mlýnek při mletí na prázdno „ševelí“, a tak dává najevo, že do sebe všechno přesně zapadá. Přesně takový zvuk můžete čekat od našich mlýnků.

Pečlivě obrábíme a kontrolujeme každou část, aby do sebe díly snadno zapadly. Díky tomu máte mlýnek sestavený za pár sekund, snadno se udržuje a perfektně mele.

Parametry

Průměr otvorů řezné desky: 4,5 mm
Průměr řezné desky: 54 mm
Výkon: přibližně 0,5 kg za 1 minutu
Materiál mlýnku: litina
Povrch: potravinářský cín
Materiál rukojeti: dřevo
Tloušťka pracovní desky 15-40mm.

Tvořítka na cukroví a nabíjecí souprava nejsou součástí balení.

K čemu se hodí

Mletí masa i prorostlého
Mletí ovoce zeleniny, pečiva
Výroba cukroví s nástavcem
Výroba klobás a jitrnic s nástavcem
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.