Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Mlýnek na maso č. 10 + Krájecí deska Robus

Namelte si kvalitní maso na poctivém ručním mlýnku, který mele plynule a vydrží vám řadu let. Takový je Porkert č. 10: náš největší mlýnek pro domácí použití.  Zároveň vám parádu udělá naše největší deska, na které bude krájení i těch největších surovin hračka a poskytne dostatek prostoru pro komfortní práci. 


Skladem

2 839 Kč
Sada jako dělaná pro milovníky kvalitní kuchyně. Poctivá řemeslná práce, tradiční materiály a unikátní myšlenka, tak vznikly nezničitelné produkty značky Porkert.

Popis

Legendární spolehlivý litinový mlýnek Porkert, který vyrábíme přes 100 let. Jen u nás dokážeme vyrobit nezničitelný mlýnek, který vám zůstane navždy, jeho jednotlivé díly do sebe perfektně zapadají a vy při každém otočení kličkou cítíte, že všechno funguje, jak má. 

Chtěli jsme všední kousek kuchyňského vybavení povznést na jinou úroveň. V tomto setu najdete s mlýnkem i krájecí desku. 

Vzali jsme tradiční materiály, kvalitní dubové dřevo a hliníková madla, a navrhli jsme pro vás krájecí desky, které plnohodnotně dostojí svému účelu, a navíc vypadají skvostně. Krájecí deska Robus je přes svoji robustnost mimořádně ergonomická díky bočním madlům a zároveň je ozdobou vaší kuchyně, takže ji můžete mít trvale připravenou k použití na kuchyňské lince.

Parametry

Mlýnek vel.10:

Průměr otvorů řezné desky: 4,5 mm
Průměr řezné desky: 69,5 mm
Výkon: přibližně 0,9 kg za 1 minutu
Materiál mlýnku: litina
Povrch: potravinářský cín
Materiál rukojeti: dřevo
Tloušťka pracovní desky 25-45mm.


Deska Robus:

Dubové dřevo
Napuštěno zdravotně nezávadným olejem
Madla z hliníku – barva RAL 7016
Nerezové vruty
Rozměr: 52 x 32 x 4 cm

Pro zachování dlouhé životnosti desky:

- nevystavujte desku přímému zdroji tepla (radiátor, infrazářič, apod.)
- nikdy nevkládejte desku do myčky
- nevystavujte desku nadměrnému vlhku a po umytí ji osušte
- po ukončení používání desku bez dlouhého odkladu omyjte a osušte

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.