Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Mlýnek na maso č. 5 + Krájecí deska Invi + Kuchařský nůž Vilem

Náš nejmenší mlýnek č. 5 spolu s unikátním a nevšedním tvarem naší desky, doplněný o dokonale ostrý nůž z ušlechtilé německé oceli. 


Skladem

2 070 Kč
Chtěli jsme všední kousek kuchyňského vybavení povznést na jinou úroveň. Vzali jsme tradiční a kvalitní materiály a navrhli jsme pro vás produkty, které plnohodnotně dostojí svému účelu, a navíc vypadají skvostně. Přesvědčte se sami.

Popis

Kvalitní litina je náš tradiční materiál. Mlýnky z ní odléváme už 100 let a sami víte, jak dlouho vydrží –stejné jste určitě viděli v kuchyních svých babiček.

Povrch mlýnku tvoří silná vrstva potravinářského cínu, díky které mlýnek nerezaví a je zdravotně nezávadný. Na to máme certifikát od Státního zdravotního ústavu.

Spojením kvalitního dubového dřeva a hliníkového madla v originálních tvarech došlo k vytvoření krájecí desky, která bude výjimečným doplňkem jak v moderní, tak i tradiční kuchyni. Nakrájíte a okamžitě servírujete na stůl mezi své blízké, přičemž si můžete být jisti, že tato deska bude ozdobou jídelního stolu.

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nůž Vilem jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení dokonale přesné a snadné.

Parametry

Mlýnek č.5:

Průměr otvorů řezné desky: 4,5 mm
Průměr řezné desky: 54 mm
Výkon: přibližně 0,5 kg za 1 minutu
Materiál mlýnku: litina
Povrch: potravinářský cín
Materiál rukojeti: dřevo
Tloušťka pracovní desky 15-40mm.

Tvořítka na cukroví a nabíjecí souprava nejsou součástí balení.

Deska Invi:
Dubové dřevo
Napuštěno zdravotně nezávadným olejem
Madlo z hliníku - barva RAL 7016
Nerezové vruty
Rozměr: 39 x 24 x 1,5 cm

Pokud budete chtít desku "oživit", aby vypadala opět jako nová, tak na ni pomocí hadříku či houbičky naneste ze všech stran vrstvu zdravotně nezávadného oleje a nechte jej vsáknout. V případě nedostupnosti minerálního oleje lze použít i olej rostlinný.

Nůž Vilem:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Délka čepele: 15 cm
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.