Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Mlýnek na maso č. 5 + Kuchařský nůž Vilem + Univerzální nůž Vilem

Hledáte mlýnek, který mele lehce a plynule? Vyberte si náš poctivý nejmenší mlýnek Porkert, který vydrží mnoho let. Všechny kuchyně mají jedno stejné: ten oblíbený nůž. Pro snadnou práci v kuchyni jsme spojili náš nejmenší mlýnek s dvěma noži, které si oblíbíte. Seznamte se s dokonale ostrými noži Vilem - univerzální a kuchařský nůž z ušlechtilé německé oceli.  


Nedostupné

1 822 Kč
Jen u nás dokážeme vyrobit nezničitelný mlýnek, který vám zůstane navždy, jeho jednotlivé díly do sebe perfektně zapadají a vy při každém otočení kličkou cítíte, že všechno funguje, jak má. S našimi produkty bude práce snadná. Uřízněte ten nejjemnější plátek masa. Nařízněte bagetu jedním tahem. Nasekejte cibulku tak precizně jako nikdy. S noži Vilem to zvládnete.

Popis

Kvalitní litina je náš tradiční materiál. Mlýnky z ní odléváme už 100 let a sami víte, jak dlouho vydrží –stejné jste určitě viděli v kuchyních svých babiček. 

Pečlivě obrábíme a kontrolujeme každou část, aby do sebe díly snadno zapadly. Díky tomu máte mlýnek sestavený za pár sekund, snadno se udržuje a perfektně mele.

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při krájení zeleniny, masa i ryb. Nože Vilem jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení dokonale přesné a snadné. 

Chcete čepel udržet v perfektní kondici? Použijte naši ocílku, díky které bude ostří jako nové i po letech používání. 

Vybavte svou kuchyň tím nejdůležitějším: spolehlivým a precizním nožem. Nožem Vilem, který navazuje na 100 let poctivé práce rodu Porkertů.

Parametry

Mlýnek č. 5:

Průměr otvorů řezné desky: 4,5 mm
Průměr řezné desky: 54 mm
Výkon: přibližně 0,5 kg za 1 minutu
Materiál mlýnku: litina
Povrch: potravinářský cín
Materiál rukojeti: dřevo
Tloušťka pracovní desky 15-40mm.

Tvořítka na cukroví a nabíjecí souprava nejsou součástí balení!

Kuchařský nůž Vilem:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Délka čepele: 15 cm
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast

Univerzální nůž Vilem:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Délka čepele: 13 cm
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast


Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.