Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Příbory EVA +Sada nožů Eduard s dřevěným blokem

Obdarujte sebe i ostatní dárkem v podobě našich nožů Eduard, který nesmí chybět v žádné kuchyni. Potom se vraťte k Evě: k prostotě a jednoduché eleganci. Prostřete k rodinné večeři příbory, které odráží váš unikátní vkus.


Skladem

3 918 Kč
Ten pocit, když krájíte maso a zeleninu pořádným nožem! Miluje ho každý šéfkuchař a brzy ho poznáte i vy. Jen co vezmete do ruky nůž Porkert ze sady Eduard. S rodinou pak zasednete ke krásně prostřenému stolu a užijete si ho. Příbory Porkert vám s tím totiž pomůžou. Vyrobili jsme je ze špičkové nerezové oceli a pečlivě jsme vypilovali jejich design.

Popis

Funkce a čistý design. Je tohle definice vašeho domova? Proč by měly být vaše příbory jiné? Prostřete k rodinné večeři s příbory Eva, které jsme navrhli pro milovníky čistých linií a geometrických tvarů. 

Materiálem našich příborů nemohla být jiná než ušlechtilá nerezová ocel. Díky tomu si jsme jistí, že vám budou sloužit po mnoho let a budou pořád stejně krásné.

Prostřete k rodinné večeři s našimi prostě elegantními příbory a proměňte každé jídlo ve sváteční.

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při krájení pečiva, sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nože Eduard jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení s nimi dokonale přesné a snadné.

Než jsme nože pustili do světa, testovaly je desítky rukou. Něžné dámy i siláci – všem musel nůž padnout do ruky. Tak vznikly ideálně vyvážené nože Eduard s ergonomickou rukojetí. Vaše prsty chrání při krájení zesílené zakončení čepele, typické pro profesionální nože.  

Parametry

Příbory EVA:

Počet kusů v sadě: 24
Složení sady (6×): lžíce, jídelní nůž, vidlička, dezertní lžička
Materiál: nerez ocel jakosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2 (1.4021 dle ČSN EN 10088-2 pro nůž)

Sada nožů Eduard:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast
Chránič na prst

Sada nožů obsahuje:
Dřevěný blok na nože - materiál bambus
Velký kuchařský nůž (čepel 20 cm)
Malý kuchařský nůž (čepel 15 cm)
Univerzální nůž (čepel 13 cm)
Nůž na pečivo (čepel 20 cm)
Vykrajovací nůž (čepel 9 cm)

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.