Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Příbory MARIANNA + Sada nožů Vilém s dřevěným blokem

Každá večeře s rodinou je sváteční událost. Vychutnejte si připravenou večeři našimi kvalitními noži. Kvalitní nože jsou základ dobře vybavené kuchyně. Poté si ji užijte s neobvykle elegantními příbory Marianna 


Skladem

4 078 Kč
Zpracováno z kvalitních materiálů, které vydrží. Práce s noži jde sama od ruky a příbory u každé večeře vypadají skvěle.

Popis

Jak často se sejdete u společného jídla? Vytvořte z každého setkání sváteční moment, na který se budete těšit celý den. Prostřete stůl s příbory Marianna, které jsme stvořili pro výjimečné chvíle nad dobrým jídlem. Jejich elegantní linie doplňuje neobvyklý design nože s rukojetí pootočenou o 90 ˚.

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při krájení pečiva, sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nože Vilem jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení s nimi dokonale přesné a snadné.

Námi používaná ocel má vysoký podíl uhlíku a chromu pro větší tvrdost a odolnost vůči korozi. Chcete čepel udržet v perfektní kondici? Použijte naši ocílku , díky které bude ostří jako nové i po letech používání.

Parametry

Příbory:

Počet kusů v sadě: 24
Složení sady (6×): lžíce, jídelní nůž, vidlička, dezertní lžička
Materiál: nerez ocel jakosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2 (1.4021 dle ČSN EN 10088-2 pro nůž)

Sada nožů:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Tvrdost čepele: HRC 55 +-2 (znak)
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast

Obsahuje:

Dřevěný blok na nože - materiál bambus
Velký kuchařský nůž (čepel 20 cm)
Malý kuchařský nůž (čepel 15 cm)
Univerzální nůž (čepel 13 cm)
Nůž na pečivo (čepel 20 cm)
Vykrajovací nůž (čepel 9 cm)


Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.