Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Příbory MARIANNA + Sada nožů Eduard s dřevěným blokem + Krájecí deska Invi

Naservírujte jídlo opravdu nevšedním způsobem. S naší sadou nožů jídlo hravě připravíte, na krájecí desce přinesete a s elegantními příbory vychutnáte.


Skladem

4 348 Kč
Ten pocit, když krájíte maso a zeleninu pořádným nožem! Chtěli jsme všední kousek kuchyňského vybavení povznést na jinou úroveň. K tomu Vám pomůže naše krájecí deska, která vypadá skvostně. Dobré jídlo si zaslouží také vychutnávání, ne spěch. Zasedněte s rodinou ke krásně prostřenému stolu a užijte si ho.

Popis

Jak často se sejdete u společného jídla? Vytvořte z každého setkání sváteční moment, na který se budete těšit celý den. Prostřete stůl s příbory Marianna, které jsme stvořili pro výjimečné chvíle nad dobrým jídlem. Jejich elegantní linie doplňuje neobvyklý design nože s rukojetí pootočenou o 90 ˚. 

Příbory Marianna jsme vyrobili z ušlechtilé nerezové oceli a precizně jsme je vyleštili. I díky tomu mají výsadu nést jméno jedné z žen rodu Porkertů – dokonce matky zakladatele značky, Marie Anny Porkertové.

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při krájení pečiva, sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nože Eduard jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení s nimi dokonale přesné a snadné.

Spojením kvalitního dubového dřeva a hliníkového madla v originálních tvarech došlo k vytvoření krájecí desky, která bude výjimečným doplňkem jak v moderní, tak i tradiční kuchyni. Nakrájíte a okamžitě servírujete na stůl mezi své blízké, přičemž si můžete být jisti, že tato deska bude ozdobou jídelního stolu.

Parametry

Příbory Marianna:

Počet kusů v sadě: 24
Složení sady (6×): lžíce, jídelní nůž, vidlička, dezertní lžička
Materiál: nerez ocel jakosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2 (1.4021 dle ČSN EN 10088-2 pro nůž)


Sada nožů:

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast
Chránič na prst

Sada nožů obsahuje:
Dřevěný blok na nože - materiál bambus
Velký kuchařský nůž (čepel 20 cm)
Malý kuchařský nůž (čepel 15 cm)
Univerzální nůž (čepel 13 cm)
Nůž na pečivo (čepel 20 cm)
Vykrajovací nůž (čepel 9 cm)


Krájecí deska:

Dubové dřevo
Napuštěno zdravotně nezávadným olejem
Madlo z hliníku - barva RAL 7016
Nerezové vruty
Rozměr: 39 x 24 x 1,5 cm

Pro zachování dlouhé životnosti :
- nevystavujte desku přímému zdroji tepla (radiátor, infrazářič, apod.)
- nikdy nevkládejte desku do myčky
- nevystavujte desku nadměrnému vlhku a po umytí ji osušte
- po ukončení používání desku bez dlouhého odkladu omyjte a osušte

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.