Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Sada příborů EMILIE

Prostá krása těší, ale neruší. Dopřejte si ji i vy a prostřete ke společné večeři s příbory Emílie.Skladem

2 409 Kč
  • 10 let záruka
  • Špičková nerezová ocel
  • Precizní leštění
Dobré jídlo si zaslouží vychutnávání, ne spěch. Zasedněte s rodinou ke krásně prostřenému stolu a užijte si ho.  Příbory Porkert vám s tím pomůžou. Vyrobili jsme je ze špičkové nerezové oceli a pečlivě jsme vypilovali jejich design. Vznikly tak tři unikátní řady, se kterými je každá rodinná večeře sváteční.

Neokázalá elegance

Krása je v jednoduchosti

Skvělé jídlo. Rodina pohromadě. Krásně prostřená tabule. Moment, kterému nechybí vůbec nic. Vytvořte ho i u vás doma s jednoduše elegantními příbory Emílie.

Navrhli jsme je pro milovníky neokázalé krásy, která těší, ale neruší. V hlavní roli zůstává vaše výtečné jídlo, ze kterého naše příbory dělají sváteční zážitek.

Chtějte to nejlepší

Příbory Emílie jsme vyrobili z nejkvalitnější nerez oceli. Dáváme si záležet nejen na výrobě, ale i na precizním leštění. Tak vznikají výjimečné příbory pro výjimečné setkání u dobrého jídla.

Parametry

Počet kusů v sadě: 24
Složení sady (6×): lžíce, jídelní nůž, vidlička, dezertní lžička
Materiál: nerez ocel jakosti ISO 1.4301 (ISO 1.4021 pro nůž)

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.