Vážení zákazníci, v období 22.7.-26.7. nebudou Vaše objednávky expedovány z důvodu celofiremní dovolené. Děkujeme za pochopení.
Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Vidlička MARIANNA

Každá večeře s rodinou je sváteční událost. Vychutnejte si ji s neobvykle elegantními příbory Marianna.


Skladem

98 Kč
  • 10 let záruka
  • Špičková nerezová ocel
  • Precizní leštění
Dobré jídlo si zaslouží vychutnávání, ne spěch. Zasedněte s rodinou ke krásně prostřenému stolu a užijte si ho. Příbory Porkert vám s tím pomůžou. Vyrobili jsme je ze špičkové nerezové oceli a pečlivě jsme vypilovali jejich design. Vznikly tak tři unikátní řady, se kterými je každá rodinná večeře sváteční.

Výjimečnost sváteční tabule

Každá večeře s rodinou je svátek

Jak často se sejdete u společného jídla? Vytvořte z každého setkání sváteční moment, na který se budete těšit celý den. Prostřete stůl s příbory Marianna, které jsme stvořili pro výjimečné chvíle nad dobrým jídlem. Jejich elegantní linie doplňuje neobvyklý design nože s rukojetí pootočenou o 90 ˚.

Špičková ocel, precizní leštění

Příbory Marianna jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé nerezové oceli a precizně jsme je vyleštili. I díky tomu mají výsadu nést jméno jedné z žen rodu Porkertů – dokonce matky zakladatele značky, Marie Anny Porkertové. Budou mít i tu čest zkrášlovat váš rodinný stůl?

Parametry

Počet kusů: 1
Materiál: nerez ocel jakosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.