Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Sada nožů Vilem s bambusovým blokem

Kvalitní nože jsou základ dobře vybavené kuchyně. Tak proč je schovávat? Doplňte svou kuchyň špičkovými noži Vilem, které budete mít díky magnetickému bloku z bambusu pořád po ruce.


2 899 Kč
  • 10 let záruka
  • Ušlechtilá německá ocel
  • Precizní broušení
Uřízněte ten nejjemnější plátek masa. Nařízněte bagetu jedním tahem. Nasekejte cibulku tak precizně jako nikdy. S noži Vilém to zvládnete.

Vybroušená kvalita

Dokonalý materiál, precizní zpracování

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při krájení pečiva, sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nože Vilem jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení s nimi dokonale přesné a snadné.

Námi používaná ocel má vysoký podíl uhlíku a chromu pro větší tvrdost a odolnost vůči korozi. Chcete čepel udržet v perfektní kondici? Použijte naši ocílku , díky které bude ostří jako nové i po letech používání.


Perfektně vyvážený nůž

Než jsme nože pustili do světa, testovaly je desítky rukou. Něžné dámy i siláci – všem musel nůž padnout do ruky. Tak vznikly ideálně vyvážené nože Vilem s ergonomickou rukojetí. Nože, které dělají radost při krájení i vystavené na lince .

Vybavte svou kuchyň tím nejdůležitějším: spolehlivými a precizními noži. Noži Vilém, které navazují na 100 let poctivé práce rodu Porkertů.


Parametry

Sada obsahuje
Bambusový blok na nože
Velký kuchařský nůž (čepel 20 cm)
Malý kuchařský nůž (čepel 15 cm)
Univerzální nůž (čepel 13 cm)
Nůž na pečivo (čepel 20 cm)
Vykrajovací nůž (čepel 9 cm)

Parametry
Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Tvrdost čepele: HRC 55 +-2 (znak)
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast
Délky čepele: 9, 13, 15, 20, 20 cm