Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.
-17 %
Santoku nůž Vilem

Santoku nůž Vilem

Překladem z japonštiny "tři ctnosti". Název reprezentuje jeho hlavní tři použití - řezání, krájení a sekání.Skladem

710 Kč 589 Kč Ušetříte 121 Kč
  • 10 let záruka
  • Ušlechtilá německá ocel
  • Precizní broušení
Pracujte s nožem, který je specializuje na malé, přesnější a jemnější úkoly.

Vybroušená kvalita

Dokonalý materiál, precizní zpracování

Precizní práce s nožem je zážitek. Vychutnejte si ho při sekání zeleniny i odkrajování jemných plátků masa. Nůž Vilem jsme pro vás vyrobili z ušlechtilé německé oceli a ostří vybrousili do nejvhodnějšího úhlu tak, aby bylo krájení dokonale přesné a snadné.

Námi používaná ocel má vyšší podíl uhlíku a chromu pro větší tvrdost a odolnost vůči korozi. Chcete čepel udržet v perfektní kondici? Použijte naši ocílku, díky které bude ostří jako nové i po letech používání.

Perfektně vyvážený nůž

Než jsme nože pustili do světa, testovaly je desítky rukou. Něžné dámy i siláci – všem musel nůž padnout do ruky. Tak vznikly ideálně vyvážené nože Vilem s ergonomickou rukojetí. Nože, které dělají radost při krájení i vystavené na lince.

Vybavte svou kuchyň tím nejdůležitějším: spolehlivým a precizním nožem. Nožem Vilem, který navazuje na 100 let poctivé práce rodu Porkertů.

Parametry

Čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Délka čepele: 18 cm
Tvrdost čepele: HRC 55 ±2 
Materiál rukojeti: odolný leštěný plast

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.